JUHATUS JA RAAMATUPIDAMINE

Raivo Tammeleht

juhataja

 

mob +372 510 6358
e-mail: raivo@balticpack.ee

Merike Luur

pearaamatupidaja
tel +372 446 1682
e-mail: merike.luur@balticpack.ee

 

Triin Lepik

raamatupidaja
tel +372 446 1682
e-mail: office@balticpack.ee

 

PAKENDID, ISIKUKAITSEVAHENDID JA LISATARVIKUD

Allan Antsmäe

müügijuht

 

mob +372 505 0102
e-mail: allan.antsmae@balticpack.ee

Aleksei Rožkov

müügijuht

 

mob +372 530 07329
e-mail: aleksei.rozkov@balticpack.ee

Ando Stimmer

müügijuht

 

mob +372 5343 2717
e-mail: ando.stimmer@balticpack.ee

Aron Sobik

müügijuht

 

mob +372 534 76446
e-mail: aron.sobik@balticpack.ee

MAITSEAINED

Priit Tiitus

tehnoloog

 

mob +372 516 5564
e-mail: priit@balticpack.ee

SEADMED

Priit Sarapuu

tehnika müügijuht

 

mob +372 519 96666
tel +372 446 1688
e-mail: priit.sarapuu@balticpack.ee

Gert Mäeste

tehnik
mob +372 505 8052
e-mail: gert.maeste@balticpack.ee

Monika Leppik

ostu ja tehnika assistent

 

tel +372 446 1692

e-mail: support@balticpack.ee

Sergei Bahmatov

tehnik

 

mob +372 558 2383
e-mail: sergei@balticpack.ee

VEINID

Igor Sööt

müügijuht-sommeljee

 

mob +372 511 8027
e-mail: igor@vinsdefrance.ee

Romet Liivet

müügijuht-sommeljee

 

mob +372 533 21243
e-mail: romet.liivet@balticpack.ee

OST

Dagmar Toots

ostuassistent

 

mob +372 530 65517
e-mail: purchase@balticpack.ee

LADU JA LOGISTIKA

Lilian Suvi

laopidaja

 

tel +372 446 1680
e-mail: balticpack@balticpack.ee

Tiit Hindrichson

laotöötaja

 

mob +372 566 49439

Valter Võime

autojuht

 

mob +372 530 55656

Tarvo Kumel

laotöötaja

 

mob +372 534 36224
e-mail: tarvo@balticpack.ee

Andres Leetsar

laotöötaja

 

mob +372 534 73417